Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Boğalar Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, hem kendinizi güçlü şekilde ifade edebilecek hem de huzuru bulacaksınız. Karşı cins üzerindeki hakimiyetiniz yükselişe geçtiği için, bir dediğiniz iki yapılmaz. İnancınızla üstesinden gelemeyeceğiniz sorun yok gibi.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, hem kendiniz hem de ailenizin geleceği adına düşünür ve iyilikleri gönülden yaparsınız. Peşinden gittiğiniz her şey veya güvendiğiniz insanlarla ilgili fikirlerinizde kararlılık sağladığı gibi, rüyalarınızı gerçekleştirme yolunda da moral kazandırıcıdır.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, her konuda sağlam kararlar almaktan yana olduğunuzun göstergesidir.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, her türlü sanatsal ve yaratıcılık anlamındaki işlerini kolaylaştırıcı, ilişkilerini ve maneviyatı güçlendirici bir etki yaratarak huzur ortamı sağlıyor. Bu kavuşum sizin birebir kendinizle, yaşadığınız dünya ile, çevrenizle temasınızı güçlendiriyor. Sevilmenizi, takdir görmenizi, aşkla bütünleşmenizi destekliyor. Karşınıza şefkatli, ılımlı insanları çıkarıyor. İdeallerinize uygun bir şekilde hayatınızı ele alarak, bütünün içindeki yerinizin farkına varmanızı sağlıyor.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, huzur ve güven duygusu veriyor. Hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişinin tek isteği maddi açıdan güvende olmak ve huzur içinde yaşamaktır.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, özellikle sanatla uğraşanlar, rehberlik ve danışmanlık yapanlar, yaratıcı tarzda becerilere sahip kişiler için son derece olumludur.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, insanlarla etkileme ve onları yönlendirme gücünüz yüksektir. Bir grup, topluluk veya herhangi bir etkinlikte yazılarınız, sözlerinizle şifa olursunuz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, güven, huzur ve kaliteli yaşam arzumuzun işaretçisi. Ancak bunları aile içinde, evimizde, kendi dünyamızda bulmakta zorlanıyoruz. Bu bizi yoruyor, hassas kılıyor, hatta bazen sinirli hale getiriyor.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA