Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Akrepler Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, size güven duygusu aşılıyor. Umut etmek isteyen yüreğiniz bugün aradığı huzur ve sevgiyi kendi içinde kolaylıkla yaratabilir. Bu enerji sizi güçlü ışığıyla çevrelediğinde imkansız dediğiniz güzellikler yüreğinizde çiçeklenmeye başlar. Sakin ve ılımlı bir şekilde hayatı kucaklayabilirsiniz. Aşk bugün size sevimli bir şekilde göz kırpabilir.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, ılımlı ve son derece akılcı düşünmeyi sağlıyor. Evet duyarlıyız ancak her şeyin farkındayız. Dürüstlük ve empati, ilişkilerimizde önem verdiğimiz iki olgu olarak öne çıkıyor.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, ilişkinizi gözden geçirmenizi sağlıyor. Bu enerji, sorunların çözümlenmesini sağladığı gibi, huzur ve güvence verir.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşum etkisini faydalı buluyorum. Şefkat, duyarlılık, hoşgörü, sevgi, yaratıcılık gibi olguları öne çıkartıcı, aşkla buluşmanızı sağlayıcı, derinliklerinizde saklı duran güzelliklerin ortaya çıkmasında destekleyici bu kavuşumun sizlere olumlu yönde güzellikler getirmesini diliyorum. Çaresizlikleri, endişeleri, kafa karışıklığını, yetersizlik duygularınızı biraz da kendiniz çabalayarak, ideallerinize sahip çıkarak siz ortadan kaldırabilirsiniz. Her şeyde sende gizli derim daima. Evet bizde gizli.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünüm etkisinde kişi, bir yandan aşka tutsaktır diğer yandan uzun vadeli olanı arzular. Güvende olmak, sevilmek arzusu yoğundur.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, aşkta harika bir günü müjdeliyor. Sözler oldukça romantik, jestler bir hayli etkileyici. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünümü, aşkta ciddiyet kadar, sevme-sevilme arzumuzun da göstergesidir. Güzel bir gece sizi bekliyor. Önemli kararlar verebilirsiniz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, ilişkimizde aradığımız güven ve huzurun işaretçisidir. Ancak ne beraberlikte ne de toplumla birebir bağlantımızda pek tatmin olmayız.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA