Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Aslanlar Saat 02:16 Ay-Güneş görünüm sayesinde, toplum içinde kendinizi ifade edebilmeniz ve ihtiyaçlarınızı dile getirerek elde etmeniz mümkün hale geliyor. Gelin bugün, hangi konuda ilerlemeniz gerektiğini titizlikle ve güven duygunuzu yitirmeden saptayınız.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü ciddi düşünmenizi sağlayıcıdır. Hayatımızda bir şeyler düzgün yürüsün, huzur ve güven içinde yaşayalım diye düşüneceğiz ve bunu çok fazla isteyeceğiz.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünüm etkisinde çevrenizden beklentiniz size saygı duyulması, fikirlerinize değer verilmesidir.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, kafanızı kurcalayan bazen kendinizi çaresiz hissetmenize neden olan meseleleri, gizli ve saklı sıkıntılarınızı, fedakarlıklarınızı, en derin duygularınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı, kendinizi ve hayatı yargılamadan ele almanızda destek olur.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, hayalini kurduğunuz her şeye ulaşmak isteğinizi işaret ediyor. Yaşam, ölüm, bilinmeyen konular ilginizi çekebilir.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünüm etkisinde, başkalarıyla her türlü parasal alışverişte dikkatli olmaya çalışalım.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, sağlam ve güvenilir olana yönelim. Elimize geçen parayı dikkatli kullanalım. Söz alarak değil, hukuki anlamda belgelere önem verelim.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, görev ve sorumluluk bilinciyle hareket etmenin önemini vurguluyor. Ancak kişi bundan memnun mu, yoksa mecburen mi katlanıyor. Eğer mecburen katlanıyorsa tabii ki pek mutlu olmayacaktır.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA