Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Balıklar, Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, bir yandan aşkı teninizde hissetmenizi diğer yandan kendinize olan güven duygunuzu her alanda sergilemenizi sağlıyor. Böyle bir etki altında çevreniz üzerindeki tesiriniz gayet yüksek. Küçük birikimleri değerlendirmek, yeni bir iş görüşmesinde başarılı olmak ve fikirlerinizi kabul ettirmek anlamında kaygınız olmasın. Günün bu saatinde karşılaştığınız her insan size elinden gelen desteği sunabilir.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, zihnimizi rahatlatan, moral aşılayan, iç huzurumuzu çoğaltan bir enerjidir. Bu sayede güne moralli başlarız.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, sağlam adımların atılmasını sağlar. Her alanda başarı ve güvence önemlidir. Hiçbir şeyi hafife almazsınız. Ciddiyetle gözden geçirirsiniz.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, hayatı olumlu yanıyla görmenizi sağlar. Sevmenin güzelliğini, inanmanın kuvvetini ruhunuzda hissetmenizi sağlarken, size özel yeteneklerinizi şifa ve bilgelik anlamında insanlara sunmanızda rehberlik edicidir. Maneviyatı güçlendiricidir.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, rahatlatıcı, dinginleştirici, huzur verici olup, hayata olan direncimizi yükseltici, şifalandırıcı ve sizi manevi yönde destekleyicidir.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, olumlu bir enerjidir. Kendimize güveniriz. Bastığımız yeri biliriz. Bu enerji moralinizi yükseltici ve sizi mutlu edici paylaşımların göstergesidir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde geleceğe dönük düşüneceğiz. gelişmelere bilinçli bakacağız. Ne kadar sağlam ve ne kadar güvenilir diye sorgulayacağız.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, çevremizle barışık, huzur ve güvence dolu bir yaşam arzuluyoruz. Fakat sağlığımız, iş koşulları veya maddi şartların yetersizliği bizi yoruyor.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA