Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Başaklar yenilik anlamındaki uygulamalar açısından destekleyici görünmekte. Özel hayatınızla ilgili konularda bugün duygularınızı kendinizden emin bir şekilde ifade edebilirsiniz. Maddi ve manevi alanda güven duygunuzu yoğunlaştıran ve girişimlerinizde sizi destekleyen enerjiler sayesinde hayata daha hırslı bir şekilde sarılmanız mümkün. Etkili ve konusunda deneyimli kişiler moralinizi güçlendirebilir. Bu güç sayesinde ileriye dönük yeni kararlar alabilirsiniz. Atacağınız adımdan emin olarak ilerlemeniz bugün gayet kolay.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, yaşınızdan olgun düşünmenizi, çevrenize karşı anlayışlı ve sorumluluk sahibi bir kişi olarak hareket etmenizi sağlayıcıdır.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, saygı ve sevgi görmenizi sağlayıcıdır. Hangi konuda ne yapmanız gerektiğini bilirsiniz. Kişisel görünümünüze önem verebilir, üstünüze giydiğiniz her şeyi itinayla seçebilirsiniz. Birileriyle buluştuğunuzda veya görüştüğünüz insanların sizin ağzınızdan çıkan her sözü dikkatle dinlediklerini fark edeceksiniz.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu gayet olumludur. Aşkı yüceltir, ruhsal anlamda rahatlatır. Partnerinizin hayatınızdaki yerini, önemini, hayallerinizi, en derin isteklerinizi, duygularınızı iç görünüzü ve maneviyatınızı yükselterek ele almanızda rehberlik eder.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, hayallerinize uygun bir ilişki yaşama arzunuzu yükseltir. Eğer mutlu bir beraberliğiniz varsa, bunu hem maddi hem de manevi anlamda sağlamlaştırmak istersiniz.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, aşk hayatınız için gayet olumludur. Hem aşkı hem ciddiyeti hem de uzun süreli olanı önemsemenin işaretçisidir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünümü, karşı cinsi etkileme gücünüz oldukça yükselir. Duygularınızı romantik şekilde yazıya ve söze dökebilirsiniz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, bilgi ve tecrübemizi dış dünyada göstermek, başarılı olmak arzumuzun işaretçisidir. Fakat aradığımız gerçekten nedir? Bizi neler mutlu etmektedir? Bunlara cevap vermek gerekiyor.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA