Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili İkizler yenilikleri uygulamada destekleyicidir. Daha önce kaygılandığınız meseleleri şimdi kendinizden emin bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Olayların istediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz. Gizli görüşmelerinizde başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Ayrıca sezgileriniz size rehberlik edebilir.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, ailenizle olan ilişkiniz ve toplumsal hayatınızda maddi gücün öneminin bilincinde olmanız ve bunu derinliklerinizde hissetmeniz anlamına gelmektedir. Yani kimseye belli etmesiniz de veya çevrenizdekiler farketmese de, siz paranın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, maddi gücün önemini vurguluyor. Sizi hırslandırıyor ve mücadeleci kılıyor.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, insanın kendiyle, bütünün içindeki yeriyle olan temasını güçlendiren, endişeden uzaklaştıran, tüm benliğinizin derinliklerini kötülüklerden arındıran, temizleyen güçlü bir yansımadır. Gerilimi azaltır, geçmişi daha ılımlı bir şekilde ele almanızı sağlar. Ben bu kavuşumu, suyun içindeki nilüferlere benzettim. Öyle narin, öyle güzel ve öyle alımlı. Dilerim hayat size huzur bahşetsin. Fedakarlıklarınız size iyilik ve güzellikler olarak geri dönsün.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, huzuru ve güzellikleri hissetmekten yana olduğumuzu gösteriyor. İnancınızı yükseltici ve hayallerinizi besleyici bu enerjiyle kendimizi yaratıcı biçimde ortaya koyabiliriz. Evrensel birlik ve beraberlik ruhunu yüreğimizde hissedebiliriz.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, sanatsal konularda ilham gücü verir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, insanlarla iletişiminiz güçlüdür. Genelde işinizden, yaptığınız uğraşılardan beklentileriniz bir hayli yüksektir. Fakat bu beklentinin şartlara göre gözden geçirilmesinde yarar var.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, dışarıdan elimizi eteğimizi çekip, kendi dünyamızda huzuru yakalamaya çalışıyoruz. Ancak şartlar, insanlar, ortamlar, zorunluluklar rahat vermeyebilir. İlla birileri veya bir şeylerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA