Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Koçlar Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, gerek maddi konularda problemlerinizi çözebilmede gerekse hayata olan inancınızı pekiştirmede yardımcıdır. Riskten uzak akıllı yatırımlarda bulunabilir, bir işe girişmeden önce enine boyuna hesabınızı yapabilirsiniz. Güven duygunuz oldukça yükseleceğinden hayatı olumlu yönleriyle ele almayı başarabilirsiniz. Alım-satım, emlak ve sanatsal konularda kazanç anlamında girişimlerde bulunabilirsiniz. Sahiplenme duygunuz ve sevdiklerinizi koruma içgüdünüz diğer günlere oranla çok daha yoğundur.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, güç, huzur ve güven aşılar. Kişisel değerleriniz başta olmak üzere, umutlarınız, kendinizde ve başkalarında önemli bulduğunuz tüm güzelliklerin hissedilmesi, değerinin bilinmesi anlamındadır.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünüm etkisinde, maddi-manevi açıdan kendimizi güvende hissetmek istiyoruz. Yarınlarımızın garantisi için uzun vadeli hedefler belirleyeceğiz. Hiçbir şeyi hafife almayacağız.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu gayet olumludur. Balık burcunda yücelen Venüs ile yönettiği burçta olan Neptünün el ele vermesi, susamış topraklara yağmurun yağması gibi, sıkıntılı gönlünüzü rahatlatıcı, inancınızı güçlendirici ve kendinizi sevilmeye değer bulmanızı sağlayıcıdır.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, maddi-manevi konularda güven hissi sunacak, farkındalık gücünüzü yükseltecektir. Bu görünüm, aşka adanmışlığın, tüm benliğinizle kendinizle ve dünya ile kucaklaşmanın işaretçisidir.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, romantik bir gecenin işaretçisidir. İlişkilerde karşılıklı uyum ve paylaşım yüksek.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünümü, birkaç gün boyunca iş hayatı veya sizin için önemli konularda gerçekçi bir analizde bulunursak, beklentilerimizi doğru tespit edersek başarılı oluruz. Burada önemli olan uygulanabilir olmasıdır. Yarım kalan işlerimizi bitirelim.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, zevklerimize düşkünlüğümüzü işaret ediyor. Ancak bütçemize göre hareket etmenin de önemi büyük. Bu uyarıyı hafife alamayız.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA