Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Kovalar Saat 02:16 Ay-Güneş görünümünde, fikirlerinizi açıklayabilirsiniz. Maddi konularda küçük birikiminizi hangi alanda değerlendireceğinize karar verebilirsiniz. Ne zamandır düşündüğünüz ev değişikliği için yeni bir adım atabilirsiniz. Birikmiş bazı borçlarınızı bugün ödeyebilir, rahatlayabilirsiniz. Sizi rahatsız eden bir konuda nihai olarak kesin kararınızı verebilirsiniz.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, iyi niyetimizi maddi-manevi anlamda kullanan, değerini bilmeyen insanlara karşı dikkatli olmak gerektiğini düşünürüz.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, geçmiş tecrübeler ışığında bugüne bakmayı sağlar. Huzur, güvence ve garanti her alanda önemsenir.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, şifalandırıcıdır. Yetersizlik duygusunu ortadan kaldıran, manevi anlamda size güç kazandıran ideallerinize sahip çıkmanızı sağlayan bu olumlu enerjinin ilişki ve kazanımlar anlamında size faydalar getirmesini diliyorum.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, huzuru, güvenliği, sevgiyi önemsiyoruz. Ailemizle ilişkimizde ılımlı, iş girişimlerimizde ise, emniyetimizi önemseyeceğiz. Güzellikler isteyeceğiz ve huzursuz insanlardan uzak duracağız.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, maddi konularda iyi niyetli davranırken biraz daha düşünelim. Herkes göründüğü gibi olmayabilir. Hesabınızı biliniz. Bir yerden elinize para geçebilir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, alacak ve borçlarınızla ilgili dikkat ve tedbiri ihmal etmeyelim. Her görünen kişiyi dost sanmayalım. Hesabımızı bilelim. Güvenmediğimiz insanlara borç vermeyelim.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, aile içinde huzur ve güvence, konforlu bir yaşama duyulan ihtiyacı yükseltiyor. Ancak dış etkenler yüzünden bunları bulmakta zorlanıyoruz.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA