Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Oğlaklar Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, yaşamı daha güzel yönleriyle ele almanızı sağlıyor. Söylemeye çekindiğiniz veya yapmak istediğinizde olumsuz sonuçlanır diye vazgeçtiğiniz konularda bugün kendinizden emin olarak adım atabilirsiniz. İlişkinizdeki aksaklıkları tekrar gözden geçirebilir, nelerin sizi rahatsız ettiğini saptayabilirsiniz. Ciddi bir ilişki teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Yakın bir tanıdığınızla bu konu üzerinde ayrıntılı bir şekilde konuşabilirsiniz. Daha önceden görüştüğünüz fakat bir türlü bir araya gelemediğiniz kişiden güzel bir haber alabilirsiniz.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, akılcı bir duyarlılığının işaretçisidir. Hayata ne fazla iyi niyetli ne de karamsar şekilde bakmayız. Her şey dozundadır.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, güvence olgusunun hayatınızdaki önemini daha fazla hissettirir. Boş ve gereksiz zaman kayıplarının önüne geçer. Ciddiyetle meseleleri ele alırsınız. Kazanmak, geleceğinizi garanti altına almanın yollarını düşünürsünüz.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumunu şifalı buluyorum. Hatta birçok meselenin manevi gücümüzün yükselmesi sonucunda daha kuvvetli bir şekilde ele alacağımızı düşünüyorum. Yeteneklerinizi değerlendirmenizi, sevginin en saf halini kucaklamanızı, iç dünyanızda endişeleri bir yana bırakarak hayata sarılmanızı sağlayabilecek bu kavuşumun tüm Oğlaklar için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, hayatın zevkli yanlarını hissetmemizi, huzur ve güven hissi verici bir enerjidir. Olumlu düşünmek, huzursuzluktan uzak durmak, sevgiyle yol almak istiyoruz. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yaşamın hoş yanları, iç huzurumuzu fazlasıyla önemsiyoruz.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünüm etkisinde, çevremizdeki insanlara gayet merhametli ve sıcak davranırız.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, kardeşlerimizle ilişkimiz sevgi ve şefkat doludur. Rahatlatıcı sözler, güzel yaklaşımlar hoşunuza gider. Bu enerji sizi güçlendirici, şifa vericidir. Çevrenizden size yansıyan güzelliklere şahit olursunuz. Olumlu yönde haberler alırsınız.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, konfor arzumuzu yükseltiyor. Dilediğimiz gibi yaşamaktan yanayız. Güvence arıyoruz. Ancak başkalarının üstümüzdeki baskısı, hayat şartları, birilerine uymak zorunda kalışımız bizi yoruyor.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA