Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Teraziler Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, kendinizden emin olmanızı sağlıyor. Güven duygunuz sayesinde çıkarlarınızı korumanız mümkün olduğu gibi, hangi alanda nasıl ilerlemeniz gerektiğini de kolayca bulabilirsiniz. Yolunuz üzerinde daha önce engel oluşturmuş kişi ve durumları bugün kolaylıkla saf dışı bırakabilirsiniz. Yeni adımlar atabilmek için artık birisinin size yol göstermesi gerekmiyor. Bugün uzun zamandır düşündüğünüz konuda girişimde bulunabilirsiniz.

saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, kararlarınızı çok iyi analiz etmeniz gerektiğini gösteriyor. Kimse için kendinizden ödün vermeyiniz. Sağlığınıza özen gösteriniz.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, uzun süredir zorlandığınız konularda çözüm bulmanıza yardımcıdır. Önemli konularda sizden yaşça büyük kişilerden destek görürsünüz.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, endişelere neden olan, sizi zayıf ve güçsüz bırakan, bağımlılıklarınızdan kurtulmanızı sağlayabilir. İş ilişkilerinizi, çalışma yaşamınızı düzene kavuşturacak gelişmeleri işaret edebilir. Size tavsiyem yorgunluk, beslenme, aşırı endişe, sürekli kafanızı bir şeylere takmaktan uzak durun. Kendinize hobiler edinin.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, iletişiminizi güçlendirici, güven ve sevgi olgusunu ön planda tutmamızı sağlayıcıdır. Bizim olana sahip çıkacağız.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, ailemizden birine yardım ve desteğimiz, onun şifaya kavuşmasını sağlayabilir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde her şeyin sağlam ve güvenilir olmasını tercih ederiz. İş hayatından özel yaşantımıza kadar buna önem veririz. Sağlıklı yaşamanın, sevmenin, sevilmenin, aile olmanın ne kadar kıymetli olduğunu düşünürüz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, başkalarıyla mecburen kurduğumuz ilişkinin işaretçisidir. Ancak bizim asıl istediğimiz, gönlümüze göre yaşamaktır. Şartlar buna izin vermediğinde canımız sıkılır.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA