Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yaylar Saat 02:16 Ay-Güneş görünümü, güne merhaba derken kendinizden emin bir şekilde işlerinizi düzenleyebilirsiniz. Maddi ve manevi anlamda ayaklarınızı yere sağlam basacak şekilde kararlar alabilirsiniz. Elinizdeki işleri kolaylıkla bitirmenizi sağlayan moral gücünüz etrafınızdaki kişilerle olan ilişkinizi de düzenleyicidir.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünümü, huzur, emniyet ve güven olgularını önemsemenin işaretçisidir. Ancak bardağın dolu tarafını görmeyi de biliriz. Hani her şey o kadar da olumsuz değildir.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünümü, huzur, emniyet ve güven duygusu verir. Parasal sorunları aşabilmek adına çıkış yolları bulmanızda yardımcıdır.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, sizin en özel ve en mahrem olarak gördüğünüz tüm meseleleri büyük bir olgunlukla, biraz da manevi açıdan ele alarak, hoşgörülü bir şekilde devre dışı bırakabilmenizi sağlar. Özellikle ilişki meselelerinde bu fazlasıyla öne çıkar. Kişi affetmeye hazırdır. Tabii ki ben gerçekçi düşünmeyi de ihmal etmeden bunu yapmanızı tavsiye ederim.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, kendimizi güvende hissetme arzumuzu işaret ediyor. İnsan mutlu ve huzurlu bir yuvanın özlemini yüreğinin derinliklerinde hissetmek istiyor.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünüm etkisinde ihtiyaçlarınızı alırken lütfen etiketlere, kullanım belgesi olup olmadığına, son kullanma tarihine dikkat edelim.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünüm etkisinde, hesabımızı iyi bilelim. Kime ne vereceğimize, ne alacağımıza dikkat edelim. İhtiyaçlarımızı bütçemize göre dizayn edelim. Kiralama, satın alma gibi konular gündem maddemizde yer alabilir. Uzun vadeli düşüneceğiz.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, kendimize göre günümüzü planlamak, yaşamak isteriz. İç huzurumuz, güven duygumuz buna bağlıdır. Fakat mecburiyetler, sağlık sorunları veya işlerimizin yoğunluğu nedeniyle zorlanabiliriz.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA