Pitimen Tv Youtube
Pitimen Tv Youtube

SON DAKİKA

Son Dakika Haber Bakburda Haber
Pitimen Tv Youtube
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Sevgili Yengeçler sizleri rahatlatmakta ve güven duygunuzu yükseltmekte. Bu sayede, ileriye dönük olarak düşündüğünüz planlarınızı gerçekleştirme anlamında kuvvet kazanmaktasınız. Geleceğinizi ve nereye varmak istediğinizi net bir şekilde saptayabilirsiniz. Sağlığınız bugün gayet olumlu. İhtiyaçlarınız ile hedefleriniz arasındaki ince çizgide hiçbir karmaşa yaşanmayacağı için umutla ilerleyebilirsiniz.

Saat 08:12 Ay-Merkür görünüm etkisinde, her alanda risk faktörünü göz önüne alarak düşüneceksiniz.

Saat 10:14 Ay-Satürn görünüm etkisinde, kendinize daha fazla güvenirsiniz. Eğer bir şeyler canınızı sıkıyorsa ve buna dur demek istiyorsanız söylemekten de kaçınmazsınız. Bu sizin bazı iyi niyetli olmayan insanlardan koruyacaktır.

Saat 21:42 Venüs-Neptün kavuşumu, inancınızı, maneviyatınızı, hayata olan direncinizi yükseltir. Eğitimden yerleşime, fiziksel gelişiminizden kendiniz adına gerçekleştirmek istediklerinize kadar her alanda iç görü kazandırır. Engellerin üstesinden gelebilmeniz, yeteneklerinizi keşfedebilmeniz için size destek olur.

Saat 22:19 Ay-Neptün görünümü, yaşama dört elle sarılarak güven ve huzur içinde olmak isteğinizi yükseltir. Hayatın anlamını çözebilmek için dini, mistik öğretilere ilgi duymanız mümkündür. Sezgileriniz güçlenir. Hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında güven duygunuz tamdır.

Saat 22:23 Ay-Venüs görünümü, başkalarıyla olan tüm iletişiminizde ikna gücünüz oldukça yüksektir.

Saat 23:23 Merkür-Satürn görünümü, size tasarlama, hayal etme, hayal ettiklerinizi yazıya, söze dökmede olanak sağlar. İlişkinizde ciddiyet kadar sevgi de güçlüdür. Duygularınızı ifade etmeniz kolaylaşır. Önemli kararlar alınır.

Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm görünümü, işlerimizi başarıyla yoluna koymak ve güvence sağlamak arzumuzu işaret ediyor. Ancak bu kadar çabaya karşılık elde ettiğimiz paranın yetersizliği canımızı sıkabilir. Daha iyi şartlarda bir işimiz, yaşantımız olsun isteriz.

Not: 19, 21, 25, 27 Şubat astrolojik açıdan nelere işaret? Ne gibi olasılıklar içeriyor? Arzu edenler alttaki linkten okuyabilirler. Gözlerinize sağlık olsun.

https://www.mynet.com/19-28-subat-haftalik-burc-yorumlari-1215259-mykadin

Canı gönülden sevgilerimle,

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA